-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002238-a
Завершена
31 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
1b292a38ec2346c8bb831e9c8590ec07
Внутрішній номер закупівлі:
30072187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002238-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:27 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:27 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:59
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 26.08.2026 16:51
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 200.00 ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)