• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)

Оголошено тендер

37 440.00 UAH
Номер: 8c0bd79a512c4f3b997d13e6dd50ee69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-002758-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 37 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 15510000-6 – Молоко та вершки (Молоко сухе знежирене – 15511700-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 13.08.2026 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума37 440.00 UAH