-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002240-a
Торги не відбулися
6 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
d51f84c939d04af5bbe149d7aecaa000
Внутрішній номер закупівлі:
30072185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002240-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бенюх Наталія Григорівна +380457051476 benuhnata2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:29 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:29 - 24.08.2026 08:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 200.00 Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти