-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)
Оголошено тендер
7 440.00
UAH
Номер:
d631d08c92d843bea498a7ef7588ca54
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-001896-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Згурівська лікарня Згурівської селищної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408332
-
Адреса:
07601, Україна, Київська область, смт Згурівка, вул.Залізнична буд.7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали ( Стоматологічні матеріали та стоматологічні інструменти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
13.08.2026 09:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпецкошти
Сума7 440.00 UAH