• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання» (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 15:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 15:00)

16 825 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
21
год
37
хв
18
сек
Гарантія - 504 750.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 159681a3a6a54f819af9faea309bc535
Внутрішній номер закупівлі: 30071989
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-002042-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
Контактна особа: Юлія Чорнобривка +380442015750 y.chornobryvka@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 825 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 10:17 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 10:17 - 04.09.2026 15:00
Період оскарження: 13.08.2026 10:17 - 01.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 11:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 825 000.00 Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж