-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж
Оголошено тендер
20 190 000.00
UAH
Номер:
89f17e02958f443da96e60c57878ea67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-010371-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Укртранснафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, вул. Князів Острозьких, 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
20 190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж
Примітки:
Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
31.07.2026 17:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 190 000.00 UAH