-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-000437-a
-
Подача пропозицій період закінчився 6 днів назад
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
період закінчився 6 днів назад
2 332 958.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2ad1ab26ebd4a86b1352953d61eae02
Внутрішній номер закупівлі:
30070392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-000437-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Метельська +681180688 zakupki.ubaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 332 958.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 21:02 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 21:02 - 28.08.2026 22:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
90688b631c7d4403b9f69f46216e29a9
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відповідно до п.п.3 п.50 Особливостей 1178
Період оскарження:
26.08.2026 17:40 - 06.09.2026 00:00
Дата опублікування:
26.08.2026 17:40
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴2 332 958.00 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»