• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»

Оголошено тендер

2 799 549.60 UAH
Номер: 77703f00345842e8948ed070e3f6d811
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-005175-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 2 799 549.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 11.08.2026 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 799 549.60 UAH