-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-11 класів Ліцею №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва за адресою: Київ-166, проспект Лісовий 17-Г
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-012358-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
3 133 836.00
UAH без ПДВ
Номер:
3bdac97e9188400ca3d1e2b4b84f3604
Внутрішній номер закупівлі:
30069423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-012358-a
Замовник:
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03874573
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, будинок 17-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Затєєва Наталія Юріївна 380683924420 gimnazia39@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 133 836.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 19:28 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 19:28 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:50
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 24.08.2026 14:24
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 133 836.00 Послуги з організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-11 класів Ліцею №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва за адресою: Київ-166, проспект Лісовий 17-Г