-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-11 класів Ліцею №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва за адресою: Київ-166, проспект Лісовий 17-Г
Оголошено тендер
3 133 836.00
UAH
Номер:
eef460f4fce24ed9a1d260184bff0d6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-015071-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03874573
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, будинок 17-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03874573
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, будинок 17-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 133 836.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування, а саме забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 1-11 класів Ліцею №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва за адресою: Київ-166, проспект Лісовий 17-Г
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.08.2026 19:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів
1-11 класів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума2 303 606.30 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума830 229.70 UAH