-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт" за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011796-a
Завершена
210 593.61
UAH без ПДВ
Номер:
b5d463951e094009ada7dd5270bee8e0
Внутрішній номер закупівлі:
30068865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011796-a
Замовник:
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Беркещук +380639879545 berkeshchuknata@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
210 593.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 17:21 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 17:21 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:17
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 21.08.2026 15:17
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 593.61 Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика; код 45520000-8 "Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт" за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"