-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика
Оголошено тендер
252 712.33
UAH
Номер:
9c7ca0634dca4d58b92efa451a0f7888
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-014311-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та культури Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
252 712.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги автогрейдера, котків, асфальтоукладчика
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 17:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1142 - Інші програми та заходи у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума252 712.33 UAH