-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сендвіч-панель (ДК 021:2015 код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44175000-7» - «Панелі»))
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011057-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” зі змінами. Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти
Торги не відбулися
363 054.32
UAH без ПДВ
Номер:
876852cc0fcb4e4d8e67999d64691ee4
Внутрішній номер закупівлі:
30068112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011057-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
363 054.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:38 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:38 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴363 054.32 Сендвіч-панель (ДК 021:2015 код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44175000-7» - «Панелі»))