• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сендвіч-панель (ДК 021:2015 код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44175000-7» - «Панелі»))

Оголошено тендер

435 665.18 UAH
Номер: 76611e7195e14a1bb7a857dd3460cc85
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-013610-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 435 665.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сендвіч-панель (ДК 021:2015 код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44175000-7» - «Панелі»))
Примітки: Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. О. Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Джерело фінансування – власні кошти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування: 12.08.2026 16:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сендвіч-панель стінова 7600х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 6200х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 5 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 6100х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 7 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 5400х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 3660х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 1800х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 1720х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 1650х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 1600х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель стінова 1500х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 7 штука
Період постачання (не задано)
Сендвіч-панель покрівельна 6800х1000 мм
Код ДК 021:2015: 44175000-7 Панелі
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума435 665.18 UAH