-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютер Vinga Hawk A2278 (I5M16G3050W.A2278) або еквівалент 2 шт, Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Graphite або еквівалент 4 шт, Клавіатура Logitech K120 Ukr або еквівалент 2 шт Монітор 27" Samsung ViewFinity S7 S70H (LS27H700EAUXEN) або еквівалент 6 шт Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD85PURZ) або еквівалент 4 шт в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах програми INTERREG VI-A NEXT Hungary-Slovakia-Romania-Ukraine (ідентифікаційний номер проєкту HUSKROUA/23/RI/2.1./056, акронім проєкту UA-HU-TRAINING
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010931-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 14.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 14.09.26 00:00)
240 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
34
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b25a9733aadb4c0eae5da4e70dbfe2e7
Внутрішній номер закупівлі:
30067995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010931-a
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хомут Уляна 380955216267 yluana17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:37 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:37 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження:
12.08.2026 16:37 - 11.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 14:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 ДК 021:2015 (CPV) код - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання «Комп’ютерне обладнання» Комп'ютер Vinga Hawk A2278 (I5M16G3050W.A2278) або еквівалент 2 шт, Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Graphite або еквівалент 4 шт, Клавіатура Logitech K120 Ukr або еквівалент 2 шт Монітор 27" Samsung ViewFinity S7 S70H (LS27H700EAUXEN) або еквівалент 6 шт Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD85PURZ) або еквівалент 4 шт в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах програми INTERREG VI-A NEXT Hungary-Slovakia-Romania-Ukraine (ідентифікаційний номер проєкту HUSKROUA/23/RI/2.1./056, акронім проєкту UA-HU-TRAINING