-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютер Vinga Hawk A2278 (I5M16G3050W.A2278) або еквівалент 2 шт, Мишка Logitech Pebble M350s Wireless Graphite або еквівалент 4 шт, Клавіатура Logitech K120 Ukr або еквівалент 2 шт Монітор 27" Samsung ViewFinity S7 S70H (LS27H700EAUXEN) або еквівалент 6 шт Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD85PURZ) або еквівалент 4 шт в рамках реалізації грантового проєкту «Транскордонне співробітництво між Мішкольцем та Івано-Франківськом щодо мультидисциплінарних тренінгів» в межах програми INTERREG VI-A NEXT Hungary-Slovakia-Romania-Ukraine (ідентифікаційний номер проєкту HUSKROUA/23/RI/2.1./056, акронім проєкту UA-HU-TRAINING
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010931-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 14.09.26 00:00)
240 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
28
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період оскарження:
12.08.2026 16:37 - 11.09.2026 00:00
Нічого не знайдено.