-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежні двері
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010760-a
Торги не відбулися
23 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
732cb21574c942c7981a98d7bbd8de6d
Внутрішній номер закупівлі:
30067829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010760-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38598371
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Косяк +380567450307 o.kosiak@dsns.gov.ua https://dp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:26 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:26 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
20.08.2026 14:24 - 20.08.2026 14:47
Період кваліфікації:
20.08.2026 14:47 - 28.08.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 333.33 Протипожежні двері