• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Протипожежні двері

Оголошено тендер

28 000.00 UAH
Номер: 8796d9e6ab1a45d9b0ad36f86e882269
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-011766-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежні двері
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума28 000.00 UAH