-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Футерування гумове №8 і №9 до млина ММС 70*23 з комплектом кріплення
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010740-a
397 ВО
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
8 108 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9227b264fb4d44fda0a97cca1cf78852
Внутрішній номер закупівлі:
30067806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010740-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кривко Анатолій Миколайович 380664331523 A.Kryvko@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43620000-5 Частини машин для обробки мінералівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 108 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:25 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:25 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:53
Період кваліфікації:
21.08.2026 09:00 - 25.08.2026 13:32
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 108 000.00 Футерування гумове №8 і №9 до млина ММС 70*23 з комплектом кріплення