• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Футерування гумове №8 і №9 до млина ММС 70*23 з комплектом кріплення

Оголошено тендер

9 729 600.00 UAH
Номер: b801cba728d14e57b00d7dc8510c3b13
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-011511-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Очікувана вартість: 9 729 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Футерування гумове №8 і №9 до млина ММС 70*23 з комплектом кріплення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43620000-5 Частини машин для обробки мінералів
Дата опублікування: 12.08.2026 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 729 600.00 UAH