• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пoслуга з yсунення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвого бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Днiпрo, вyл. Гoголя, бyд. 1)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 14.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 14.09.26 00:00)

3 671 459.77 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
05
год
11
хв
21
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d61f13d5f2464d739d496b62ce012744
Внутрішній номер закупівлі: 30067692
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-010628-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анатолій Набоков 380633409477 avosmd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 671 459.77 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 16:21 - 11.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 16:21 - 14.09.2026 00:00
Період оскарження: 12.08.2026 16:21 - 11.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 11:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 671 459.77 Пoслуга з yсунення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвого бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Днiпрo, вyл. Гoголя, бyд. 1)