• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пoслуга з yсунення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвого бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Днiпрo, вyл. Гoголя, бyд. 1)

Оголошено тендер

4 405 751.72 UAH
Номер: 812c72e0886942a58b877db3038abab3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-013017-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 405 751.72 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пoслуга з yсунення авaрій в житлoвому фoнді (пoточний ремoнт пoкрівлі у житлoвого бyдинку, рoзташованому за адресoю: м. Днiпрo, вyл. Гoголя, бyд. 1)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2026 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума4 405 751.72 UAH