• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Послуги з проведення часткового технічного огляду талей ПдБРЦ БудРем

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 13 днів назад

4 150.00 UAH без ПДВ
Номер: ac243886b11c4fe08bd424c76bac6b56
Внутрішній номер закупівлі: 30067397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-010328-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Гуменний Олександр 380432634261 GUMENNYY.OV@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 16:09 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 16:09 - 20.08.2026 14:00
Аукціон: з 21.08.2026 13:07
Період кваліфікації: 20.08.2026 14:00 - 24.08.2026 09:22
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 150.00 Послуги з проведення часткового технічного огляду талей ПдБРЦ БудРем