• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення часткового технічного огляду талей ПдБРЦ БудРем

Оголошено тендер

4 980.00 UAH
Номер: c2dc35771d1148319e3e6f59db605a2d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-010712-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 4 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення часткового технічного огляду талей ПдБРЦ БудРем
Примітки: 24-298163-26 Уповноважена особа - М.І. Гончарук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 12.08.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 980.00 UAH