-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
-
Скасування закупівлі
Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників та психіатричні огляди, код 85110000-3 за ДК 021:2015 «Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-009683-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 8 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 8 робочих днів
3 915 215.00
UAH без ПДВ
Номер:
59fa36f4713c4ba4bd2a7e717bf8ad26
Внутрішній номер закупівлі:
30066745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-009683-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Маслей +380504536101 tender_olga77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 915 215.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:48 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:48 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
20.08.2026 14:27 - 20.08.2026 15:08
Період кваліфікації:
з 20.08.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
97c06283e6954a4ba3cb629c4035222d
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час формування закупівлі (згідно з листом Замовника-ініціатора — т. в. о. начальника СУРС та ТІ від 06.08.2026 № 053/01/33-1234) уповноваженою особою в електронних полях та тендерній документації було невірно зазначено строк надання послуг.
Оскільки технічна можливість змінити строк надання послуг в електронній системі закупівель та тендерній документації на даному етапі відсутня, прийнято рішення відмінити закупівлю.
Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг, а саме: у зв’язку з невірно зазначеним строком надання послуг відсутня потреба у закупівлі на таких умовах.
Період оскарження:
27.08.2026 17:32 - 07.09.2026 00:00
Дата опублікування:
27.08.2026 17:32
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴3 915 215.00 Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників та психіатричні огляди, код 85110000-3 за ДК 021:2015 «Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»