-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників та психіатричні огляди, код 85110000-3 за ДК 021:2015 «Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Оголошено тендер
3 915 215.00
UAH
Номер:
20673693cb624e01b38f1bfced1db01f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-011188-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 915 215.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення обов’язкових медоглядів працівників та психіатричні огляди, код 85110000-3 за ДК 021:2015 «Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування:
12.08.2026 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 915 215.00 UAH