• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз

Завершена

1 590 000.00 UAH без ПДВ
Номер: dd4594be944340759840fba3b07d1d2b
Внутрішній номер закупівлі: 30066421
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-009360-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЯ"
Контактна особа: Юрій Потапчук +380673051605 y.potapchuk@thedigital.gov.ua http://se.diia.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 590 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:36 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:36 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 12:42
Період кваліфікації: 20.08.2026 00:00 - 21.08.2026 12:53
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 590 000.00 Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз