-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Оголошено тендер
1 908 000.00
UAH
Номер:
0fce7dbe7a98472f86e0b7ab0c1b344c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-06-013047-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395033
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ділова, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43395033
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ділова, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 908 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
06.08.2026 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2901030 - Електронне урядування
Сума1 767 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Сума141 000.00 UAH