-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмазова, Валентина Мороза (до 10 хв кожен)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-009042-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3f9a2473e535429d86682f40b2f7b72d
Внутрішній номер закупівлі:
30066099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-009042-a
Замовник:
Український інститут національної пам'яті
×
-
Код ЄДРПОУ:
39389301
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, вул. Липська, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павлик Сергій Сергійович +380442902804 Spavli1989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:31 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:31 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
20.08.2026 12:29 - 20.08.2026 12:52
Період кваліфікації:
20.08.2026 12:52 - 20.08.2026 13:47
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмазова, Валентина Мороза (до 10 хв кожен)