-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмазова, Валентина Мороза (до 10 хв кожен)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
dac3d83ae4a74bce93d36246b2fb6a9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-011100-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Український інститут національної пам'яті
×
-
Код ЄДРПОУ:
39389301
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, вул. Липська, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Український інститут національної пам'яті
×
-
Код ЄДРПОУ:
39389301
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, вул. Липська, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмазова, Валентина Мороза (до 10 хв кожен)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
12.08.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0419020 - Заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, забезпечення діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності та Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті
Сума150 000.00 UAH