• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))

Очікувана вартість. Джерелом фінансування є кошти власного бюджету (кошти НСЗУ). Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) та Постанови від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». На виконання вимог діючого законодавства, якщо учасник процедури закупівлі є нерезидентом – надається інформація в довільній формі про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі, що є нерезидентом: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник — іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, — усі країни його громадянства (підданства), а також повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу)

Торги не відбулися

272 055.40 UAH без ПДВ
Номер: 2fa022bc210f4443b5e3f9fcafb7260f
Внутрішній номер закупівлі: 30065852
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-008794-a   
Замовник: КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР
Контактна особа: Баннікова Олена Василівна +380462678105 chgodl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 272 055.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:22 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:22 - 20.08.2026 15:24
Аукціон: з 21.08.2026 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴272 055.40 Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))