-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))
Оголошено тендер
326 466.48
UAH
Номер:
11a0fb28e06d4c04af5dcc1ec23146ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-010361-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006604
-
Адреса:
14002, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Пирогова, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" ЧОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006604
-
Адреса:
14002, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Пирогова, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
326 466.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (85145000-7 Послуги медичних лабораторій))
Примітки:
Очікувана вартість. Джерелом фінансування є кошти власного бюджету (кошти НСЗУ). Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) та Постанови від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума326 466.48 UAH