-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати) (Багатофункціональний апарат для ультразвукової фізіотерапії Код НК 024:2023: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії Код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ )
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-008469-a
Завершена
128 812.00
UAH без ПДВ
Номер:
eee029f36685492496ede7a52caf67a5
Внутрішній номер закупівлі:
30065533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-008469-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188308
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, вулиця Миколи Закревського, будинок 81/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вольська Ольга Вікторівна 380976659227,380445304082 kdctender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 812.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:10 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:10 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:25
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 20.08.2026 11:11
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 812.00 ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати) (Багатофункціональний апарат для ультразвукової фізіотерапії Код НК 024:2023: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії Код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ )