• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати) (Багатофункціональний апарат для ультразвукової фізіотерапії Код НК 024:2023: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії Код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ )

Оголошено тендер

137 828.84 UAH
Номер: 4c48aa7c822c47f1b41109c06500e306
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-010443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району м. Києва
Очікувана вартість: 137 828.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV) : 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (33155000-1 - Фізіотерапевтичні апарати) (Багатофункціональний апарат для ультразвукової фізіотерапії Код НК 024:2023: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії Код НК 031:2024: Z120610 ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
НК 024:2023: 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
Дата опублікування: 12.08.2026 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума137 828.84 UAH