-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-008006-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами)
Торги не відбулися
133 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
723d859736dc4351a04c875659df29ed
Внутрішній номер закупівлі:
30065074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-008006-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43917473
-
Адреса:
77600, Україна, Івано-Франківська область, смт Рожнятів, вул.Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сагайдак Андріана Володимирівна 380996254427 sagajdakandriana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
133 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:56 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:56 - 20.08.2026 15:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:47
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴108 450.00 ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради
- Лот №2 ₴24 750.00 ЛОТ № 2 - Слободо-Рівнянська філія Рівнянського ліцею Рожнятівської селищної ради (Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради)