-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Оголошено тендер
133 200.00
UAH
Номер:
cea497af65f64e4f82c634ee045c6d1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-008389-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43917473
-
Адреса:
77600, Україна, Івано-Франківська область, смт Рожнятів, вул.Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43917473
-
Адреса:
77600, Україна, Івано-Франківська область, смт Рожнятів, вул.Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
133 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.08.2026 14:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума93 240.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума39 960.00 UAH