-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради (кейтеринг): ЛОТ № 1 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Рахівської міської ради; ЛОТ № 2 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 Рахівської міської ради; ЛОТ №3 Послуги з організації гарячого харчування учнів Білинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №4 Послуги з організації гарячого харчування учнів Костилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №5 Послуги з організації гарячого харчування учнів Вільховатської початкової школи Рахівської міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007954-a
Завершена
1 521 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
3703a147e35e4857a58976468b70376b
Внутрішній номер закупівлі:
30065020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007954-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43954108
-
Адреса:
90600, Україна, Закарпатська область, Рахівський р-н, місто Рахів, вул.Миру, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Кравець +380974772636 kvv.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 521 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:51 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:51 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 11:08
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 21.08.2026 10:52
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴391 930.00 ЛОТ № 1 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Рахівської міської ради;
- Лот №2 ₴414 040.00 ЛОТ № 2 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 Рахівської міської ради;
- Лот №3 ₴275 440.00 ЛОТ №3 Послуги з організації гарячого харчування учнів Білинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради;
- Лот №4 ₴391 270.00 ЛОТ №4 Послуги з організації гарячого харчування учнів Костилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради;
- Лот №5 ₴48 400.00 ЛОТ №5 Послуги з організації гарячого харчування учнів Вільховатської початкової школи Рахівської міської ради