• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради (кейтеринг): ЛОТ № 1 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Рахівської міської ради; ЛОТ № 2 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 Рахівської міської ради; ЛОТ №3 Послуги з організації гарячого харчування учнів Білинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №4 Послуги з організації гарячого харчування учнів Костилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №5 Послуги з організації гарячого харчування учнів Вільховатської початкової школи Рахівської міської ради

Оголошено тендер

1 521 080.00 UAH
Номер: f04cb99ef0ee4d8facb86eeec19a47f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-000371-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 521 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради (кейтеринг): ЛОТ № 1 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Рахівської міської ради; ЛОТ № 2 Послуги з організації гарячого харчування учнів Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 Рахівської міської ради; ЛОТ №3 Послуги з організації гарячого харчування учнів Білинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №4 Послуги з організації гарячого харчування учнів Костилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Рахівської міської ради; ЛОТ №5 Послуги з організації гарячого харчування учнів Вільховатської початкової школи Рахівської міської ради
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.08.2026 08:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРахів
Сума425 902.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРахів
Сума1 095 177.60 UAH