-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття автомобілів (автохімія))
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007890-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
15 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
8dc2dcc684924d5b8c4d480b4b6bd503
Внутрішній номер закупівлі:
30064951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007890-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіт Дмитро Олександрович 380967161852 dkit@ukrcsm.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:48 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:48 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
21.08.2026 11:56 - 21.08.2026 12:19
Період кваліфікації:
21.08.2026 12:19 - 25.08.2026 14:29
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 150.00 39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття автомобілів (автохімія))