-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття автомобілів (автохімія))
Оголошено тендер
18 180.00
UAH
Номер:
77536cec66b844598e56c5ab83dd573f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-009500-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
18 180.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття автомобілів (автохімія))
Примітки:
18
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
12.08.2026 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 180.00 UAH