-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з заміни електродвигуна з редуктором SFD gearmotor рентгенівського апарату OPERA T30).
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-007007-a
Торги не відбулися
157 975.00
UAH без ПДВ
Номер:
0dfea3961c05475dbe16a2238bf2659c
Внутрішній номер закупівлі:
30064092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-007007-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Бабік +380986763130 olga-140@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
157 975.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:16 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:16 - 20.08.2026 08:00
Аукціон:
з 21.08.2026 14:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 975.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з заміни електродвигуна з редуктором SFD gearmotor рентгенівського апарату OPERA T30).