• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з заміни електродвигуна з редуктором SFD gearmotor рентгенівського апарату OPERA T30).

Оголошено тендер

189 570.00 UAH
Номер: 03980f4a92204573a79b65fe69797e9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-008325-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 189 570.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з заміни електродвигуна з редуктором SFD gearmotor рентгенівського апарату OPERA T30).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.08.2026 14:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума189 570.00 UAH