-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-006380-a
Торги не відбулися
56 842.00
UAH без ПДВ
Номер:
0906a9ff0df74b9684e2a83ee75566e7
Внутрішній номер закупівлі:
30063474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-006380-a
Замовник:
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24448811
-
Адреса:
52323, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський район, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Іванівна Кавуліч +380679147283 kz_kpni_dor@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 842.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 13:50 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 13:50 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 842.00 Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)