-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Оголошено тендер
68 210.40
UAH
Номер:
15e85bfe8b804ad1827edff38bfa85fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-007641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24448811
-
Адреса:
52323, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський район, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Криничанський психоневрологічний інтернат" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24448811
-
Адреса:
52323, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський район, с. Зелена Долина, вул. Садова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
68 210.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ з урахуванням послуг з його транспортування (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
12.08.2026 13:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗелена Долина
Сума68 210.40 UAH