-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-005792-a
Мова тендерної пропозиції - українська
Торги не відбулися
9 477.23
UAH без ПДВ
Номер:
36233ee60a4a464b9ea7589eb17ee60d
Внутрішній номер закупівлі:
30062882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-005792-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ЯРОШ Анастасія Володимирівна 380686782898 AYarosh@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 477.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 13:21 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 13:21 - 20.08.2026 15:00
Аукціон:
з 21.08.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 477.23 Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)