• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)

Оголошено тендер

11 372.68 UAH
Номер: 1410255d8d904612a941fa01df3210cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-007154-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
Очікувана вартість: 11 372.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління рідкими побутовими відходами (збирання та перевезення рідких побутових відходів) за кодом ДК 021:2015 90460000-9 (Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків)
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік, відповідно до п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022 (ВТзО)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2026 13:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписВідповідно до кошторису на 2026 рік.
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума11 372.68 UAH