-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Колесо суцільнолите
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-004988-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
2 113.60
UAH без ПДВ
Номер:
8b689a7c35a944d4b6019b2448bc7957
Внутрішній номер закупівлі:
30062074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-004988-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 113.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 12:22 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 12:22 - 20.08.2026 12:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 113.60 Колесо суцільнолите