• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Колесо суцільнолите

Оголошено тендер

2 536.32 UAH
Номер: 5e62ac29aa3b4185bcb75850c8aa8fbb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-004526-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 2 536.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Колесо суцільнолите
Примітки: 01-285560-26, Уповноважена особа – Майдан Д.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини
Дата опублікування: 12.08.2026 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 536.32 UAH