-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-004747-a
Торги не відбулися
580 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a3a9cd8278e4083b8230a217c4d626d
Внутрішній номер закупівлі:
30061835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-004747-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14035769
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, майдан Волі, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сойка Галина Євгенівна +380352522097 gu.ternopil@pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 12:17 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 12:17 - 20.08.2026 12:14
Аукціон:
з 21.08.2026 13:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 000.00 Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)