-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)
Оголошено тендер
696 000.00
UAH
Номер:
74ebfc701fe44ef18f6e4ba86f428dcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-004403-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14035769
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, майдан Волі, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14035769
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, майдан Волі, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
696 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 Марки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2026 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума696 000.00 UAH